Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kabelka a top – slaďte je tak, abyste byla nepřehlédnutelná

16. 5. 2008

Kabelka a top, které vypadají velmi sexy

Zvolíte-li sexy top, musíte k němu také vybrat vhodnou kabelku, která ve výsledné kombinaci nebude působit jako pěst na oko. Prohlédněte si tři ukázky skutečně sexy outfitů, které v kombinaci vypadají velmi dobře. Zapamatujte si jednu věc, kterou nic nezkazíte, pokud se jí budete řídit. Čím vzorovanější, barevnější nebo designově komplikovanější top, tím jednodušší kabelka. Pokud si nekoupíte kabelku přímo vytvořenou k topu, pořiďte si takovou, která má neutrální vzhled i design. Špatně zvolená kombinace může zkazit celý konečný outfit. 
Obrazek

ObrazekObrazek

Nekombinujte více stylů

Pokud se necítíte jako skutečná „módní profesionálka“, netroufejte si na kombinaci několika různých stylů. Můžete tím způsobit opravdovou módní pohromu, přestože budou jednotlivé kusy oblečení z nejnovějších kolekcí módních návrhářů. Jako u předchozího obrázku, zde platí to samé pravidlo: Složitý top + jednoduchá kabelka se rovná správné kombinaci.

 

Dejte si pozor na kombinaci barev

Stejně tak důležité, jako zvolit správné styly, jsou také barvy topu a kabelky. Jestliže se skutečně chcete pustit do kombinace dvou zdánlivě neslučitelných barev, předem se také zamyslete nad kompletním outfitem, který chcete zvolit. Barvy je důležité správně sladit. Podívejte se na naše předchozí články, ve kterých najdete spoustu inspirace ke správnému kombinování barevných odstínů. Celkový outfit musí ladit a kabelka s topem rovněž. Přejeme vám mnoho inspirace do jarních dnů.

 

Další kombinace, které jsou in!Neobávejte se módních omylů, které se mohou stát každé ženě. Zůstaňte věrná našemu magazínu, který vás během pár týdnů naučí, jak se stát skutečnou módní celebritou.